Город и Люди - Старый Львов - глазами очевидца ...
Времена года
16.11.2015

Город и Люди

Response code is 400

3 Комментарии

 1. Welch:

  …Львів’янин Карл Радек. Пасажир легендарного «запломбованого вагона», яким у квітні 1917 року добренький німецький Генеральний штаб транзитом переправив зграю професійних революціонерів В. Леніна з Швейцарії через Німеччину та Швецію до Росії. Характерна подробиця: навіть на строкатому фоні ленінських відморозків та кухонних бомбістів-опортуністів Радек настільки вирізнявся одіозністю, що довелося висадити його у Стокгольмі, аби решту організованого злочинного угруповання спокійно транспортувати до шведсько-фінського кордону. В результаті Радек застряг у Стокгольмі та займався партійною журналістикою до листопада 1917 року, коли після Жовтневого перевороту прибув у Петроград.
  …Львів’янин Карл Паукер, гламурний перукар-стиліст, кавалерист-улан австро-угорської імператорської армії, російський військовополонений, працівник органів ВЧК-ОДПУ, з 1924 р. начальник особистої охорони Й. Сталіна, паралельно як керівник Оперативного відділу центрального апарату ОДПУ – куратор арештів і судових процесів над лівою антисталінською опозицією, заступник керівника спортивного клубу «Динамо», власник мажорного американського «Кадиллака».
  …Донька львівського банкіра Хеді Ламарр – блискуча голлівудська кінозірка 1930–50-х років, що знімалася разом зі Спенсером Трейсі та Кларком Гейблом, володарка зірки на Алеї слави. Одна з перших, хто знімався у широкодоступних фільмах з відвертими сценами.

 2. Greene:

  Львів і львів’яни: український соціум та промисел (20-30-ті роки ХХ століття). — Львів : Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, 2014. — 400 с.

  У монографії досліджено українське суспільство міжвоєнного Львова. Зокрема розглянуто українське робітництво як окрему етносоціальну верству населення в контексті суспільно-економічного розвитку Львова.

 3. Ирина:

  Создание сети социальных магазинов и аптек стало для нас одной из важнейших задач. Благодаря программе, в которую включились и товаропроизводители, и торговля, люди могут покупать самые необходимые продукты и лекарства по более доступным ценам, и для многих владивостокских семей это стало существенным подспорьем ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.